Gwiaździsty;" dzisiaj liczba dnia to 1,6 mln

"
"Bronisław Komorowski składając wniosek o rejestracje kandydatury przez PKW zgromadził 250 tys. podpisów poparcia."
dobre , rozmywacz wołominiak pisze o 1-1,2 mln bula

" Komorowski będzie mieć w granicach 1-1,2 mln z tego co słyszałem"
"jednak obóz urzędującego prezydenta zachowuje spokój. - Nie no, to chyba żarty jakieś. Dla nas liczą się bezpośrednie spotkania z wyborcami. Nie bawimy się w żadne wyścigi na kartony - stwierdził Robert Tyszkiewicz, szef kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego. - Naszym celem było zarejestrowanie Bronisława Komorowskiego jako pierwszego oficjalnego kandydata i to udało nam się osiągnąć, zbierając w nieco ponad tydzień ćwierć miliona podpisów - dodał."
i dalej złote myśli wołominiaka" Jarubas może dociągnie do 600 tys. podpisów"
i konfrontujemy z tym
http://wpolityce.pl/polityka/238366-...pcji-wyborczej