Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#738
Stary 24.03.2015, 20:05
Dobrze wiesz dlaczego. Podobnie jak kilku panów z Warszawy sędziujących Wasze mecze

Przyznaję, że to ja pisałem wtedy o Musiale na SB, choć to nie ja zacząłem temat, a jedynie rozwinąłem go odpowiadając na "uśmieszki" po informacji, kto zostanie sędzią meczu Amiki z Legią.
Odpowiedz cytując