Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11577
Stary 24.03.2015, 13:47
palikot napisał(a):Wyświetl post
Czemu Legia akurat ma wyznaczać granice? Kim oni są? Zwykła qurwa warszawska a my mamy się na nich oglądać? żartujesz?
Może sam wyznaczasz granice z d..y wzięte ? Skoro nasza frekwencja (w czasie nie najlepszym dla klubu) nie odbiega od przeciwnika, który idzie po 3 MP z rzędu, jest liderem, gra w pucharach, jest z miasta 2 x większego i jak widać wyciąga tylko tyle tzn., że może masz trochę skrzywione widzenie polskiej rzeczywistości ?
Odpowiedz cytując