Wyświetl pojedynczy post
mtk
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 24.03.2015, 10:19
Cytat:
I w ogóle mam wrażenie, że "statystyczny" kibic Wisły to strasznie niestabilna emocjonalnie jednostka. Wygraliśmy jeden mecz, a niektórzy już zaczynają pisać, że "wróciliśmy do gry o mistrzostwo", w nast. 5 meczach musi być co najmniej 13 pkt....no ja pierrdole...na prawdę zimny okład na głowę i to szybko. Pojedziemy do Białego, dostaniemy trójkę i znów zacznie się płacz i zgrzytanie zębów. Niech się załapią spokojnie do 1 ósemki. Później będziemy myśleć co dalej.
Żaden kibic nigdy nie postawi na porażkę swojej drużyny. Trójka od Jagi? A jak to oni przyjmą trójkę, to będziemy rozmawiać o mistrzostwie? W końcu Pan Michał z Turami poległ.
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując