|
Ciekawe jak skonczymy ten sezon z Moskalem nie chce tu pompowac balona po jednym wygranym meczu ale jak by nasi galaktyczni wygrali 3 kolejne mecze to naprawde mogło by być ciekawie .... marzenia.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|