Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.03.2015, 20:30
Żyro po przejeban.ym mistrzostwie:

"Cóż mogę powiedzieć, każdy widział jak było. Byliśmy najlepszą drużyną ekstraklasy, w każdym meczu praktycznie gnietliśmy przeciwników... niestety przez niektóre uczciwe decyzje sędziów mistrzostwo przejebali.śmy. W tym momencie powinniśmy rozważyć złożenie protestu do PZPN o powtórzenie wszystkich przejeb.anych przez nas meczów, gdyż skala uczciwego sędziowania była zbyt duża jak dla nas. Zresztą ta sytuacja powtarza się po raz kolejny... wystarczy przypomnieć sobie nasz mecz z Celtikiem kiedy Beresiowi pojeb.ały się mecze i zamiast wyjść w składzie w meczu rezerw Legii, wyszedł w el. LM.".
Odpowiedz cytując