Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 23.03.2015, 15:42
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Nie nie według Girue bląd popełnił sędzia

http://ekstraklasa.tv/michal-zyro-bl...-malarz/2g8g4w
haha, to się nazywa alternatywna rzeczywistość i to "w pierwszej połowie zmietliśmy Lecha" oddając jeden celny strzał na bramkę. Co za bystrzak. Tak jak Kucharczyk "Lech musi, my możemy". No to już teraz też musicie.
Ostatnio edytowane przez skttrbrain : 23.03.2015 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując