Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Poznań
Offline
#
713
23.03.2015, 15:42
Sensej
napisał(a):
Nie nie według Girue bląd popełnił sędzia
http://ekstraklasa.tv/michal-zyro-bl...-malarz/2g8g4w
haha, to się nazywa alternatywna rzeczywistość
i to "w pierwszej połowie zmietliśmy Lecha" oddając jeden celny strzał na bramkę. Co za bystrzak. Tak jak Kucharczyk "Lech musi, my możemy". No to już teraz też musicie.
Ostatnio edytowane przez skttrbrain : 23.03.2015 o godz. 15:49.
skttrbrain
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skttrbrain
Znajdź inne posty napisane przez skttrbrain