|
Jaroo, chodzi mi o to że kibice mieniący się nie tak dawno fanatykami teraz wolą iść w knajpie przepierdzieć przy piwie mecz . Idą na Legię derby ,ew. Amikę. I strasznie są z siebie zadowoleni. Stwierdzam fakt i nie sądzę zeby prawda komuś ubliżała. Myślę ze kibicem się jest a nie bywa. Po bojkocie było dużo szumnych zapowiedzi o lojalności ,wsparciu . Efekty szału nie robią.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
|