|
niestety podejście władzy Przestępców Obywatelskich i ich wojewodów jest takie, że zamykają sektory gości na kolejne mecze, po atrakcjach na meczach poprzednich - chodzi o dyscyplinowanie organizatorów, aby nie pozwalali wnosić pirpotechniki na sektory kibiców gości - co jest w praktyce niemożliwe, a goście chyba musieliby przyjeżdząc 2 doby wcześniej. Przecież nie raz w Polsce dostali odłamkiem kibice innej drużyny. Choćby u nas np. Widzew nie mógł wejść na stadion...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 23.03.2015 o godz. 10:09.
|