Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11550
Stary 23.03.2015, 10:00
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
nasz sektor gości na meczu z Górnikiem może być zamknięty. Mam nadzieję jednak, że tak nie będzie...Górnik to bardzo dobra ekipa wyjazdowa, mecz bez nich to będzie tylko piknik.

Dlaczego?
W Gdańsku chyba nic się nie działo. Górnik nie ma wcześniejszych zakazów u nas.
Odpowiedz cytując