domin_czyzyny napisał(a):

|
nasz sektor gości na meczu z Górnikiem może być zamknięty. Mam nadzieję jednak, że tak nie będzie...Górnik to bardzo dobra ekipa wyjazdowa, mecz bez nich to będzie tylko piknik.
|
Dlaczego?
W Gdańsku chyba nic się nie działo. Górnik nie ma wcześniejszych zakazów u nas.