|
Dla mnie spiker jest OK. Robi co musi robić. A czasem w sposób bardzo wyrafinowany potrafi d.....lic przyjezdnym. Nie pamiętam już kogo chyba Pogoń gdy zeszli w połowie żegnał bo muszą już jechać by tego nie oglądać . Chyba o Łęcznej powiedział gdziekolwiek to jest itd. itd.
Żeby po kimś pojechać nie trzeba rzucać k...wami doceńcie to.
|