Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9336
Stary 22.03.2015, 20:17
MWK napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że chodzi o pieniądze. Nikt tutaj nikogo nie posądza o złe intencje. Myślę też, że znakomita większość kibicuje prezesowi Gaszyńskiemu. Ale krew może zalać jak się słyszy, że nawet w tym temacie, temacie Akademii dogadać się nie możemy. I nie rzucajcie się wszyscy finansiści, skoro jest źle, to nie znaczy, że nie mamy o tym mówić i walczyć
A ja jestem pewnien, ze chodzi poprostu o wpływy w SA a kasa przy okazji.
Odpowiedz cytując