Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 22.03.2015, 19:03
bartek89TS napisał(a):Wyświetl post
Cioty?Ty wiesz co piszesz?idioto..
heh.
no wybacz, ale stać ich było na więcej,szczególnie mając przeciwnika na łopatkach.A przez chwile i tak był smród.
Powinniśmy ich byli zgwałcić tak by ten mecz zapamiętali na bardzo długo ;]
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując