bartek89TS napisał(a):

|
Cioty?Ty wiesz co piszesz?idioto..
|
heh.
no wybacz, ale stać ich było na więcej,szczególnie mając przeciwnika na łopatkach.A przez chwile i tak był smród.
Powinniśmy ich byli zgwałcić tak by ten mecz zapamiętali na bardzo długo ;]