Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11544
Stary 22.03.2015, 18:59
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka. Uda się wygrać z Jagiellonią, na meczu z Górnikiem będzie ponad 15 tys. Czyli wrócimy do normalności. Są wyniki, są kibice
Czemu nazywasz ludzi którzy wybierają sobie mecze kibicami?
Kibiców mamy 9-10 tys. Reszta to są co najwyżej sympatycy i wypełniacze miejsc a nie kibice

Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Szanuj wszyskich...
Ciężko szanować kogoś kto sam siebie nie szanuje
Najpierw niech zaczną samych siebie szanować...
Ostatnio edytowane przez palikot : 22.03.2015 o godz. 19:02.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując