siemstein napisał(a):

|
Prawda jest taka. Uda się wygrać z Jagiellonią, na meczu z Górnikiem będzie ponad 15 tys. Czyli wrócimy do normalności. Są wyniki, są kibice
|
Czemu nazywasz ludzi którzy wybierają sobie mecze kibicami?
Kibiców mamy 9-10 tys. Reszta to są co najwyżej sympatycy i wypełniacze miejsc a nie kibice
Griszka30KR napisał(a):

Ciężko szanować kogoś kto sam siebie nie szanuje

Najpierw niech zaczną samych siebie szanować...