|
Powiem tak.
Nie każdy ma czas i możliwości chodzić na każdy mecz. Ja od kilku lat wybieram 2 w sezonie i na nie idę. W latach wcześniejszych miałem więcej czasu wiec miałem karnet. Jestem z Wisła już co najmniej 15 lat. Zawsze wierny nie można powiedzieć że jestem kibicem sukcesu/
|