Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11543
Stary 22.03.2015, 18:53
Powiem tak.
Nie każdy ma czas i możliwości chodzić na każdy mecz. Ja od kilku lat wybieram 2 w sezonie i na nie idę. W latach wcześniejszych miałem więcej czasu wiec miałem karnet. Jestem z Wisła już co najmniej 15 lat. Zawsze wierny nie można powiedzieć że jestem kibicem sukcesu/
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
Odpowiedz cytując