Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 22.03.2015, 17:59
Byłoby dobrze ugrać 10 punktów w 5 ostatnich kolejkach - przy założeniu przegranej z Jagą i remisem z Podbeskidziem. A potem dobrze powalczyć w rundzie finałowej i może być trzecie miejsce na koniec.