Temat
:
WIELKIE DERBY KRAKOWA, 21 marca, godz. 18:00!
Wyświetl pojedynczy post
3120c
Member
Od: 06.2012
Offline
#
193
22.03.2015, 17:00
stalsanok1946
napisał(a):
na weszło wyśmiali frekwencje na derbach, stwierdzili że 23tysiące nie rzuciło na kolana
Wiadomo od dawna, że weszło wraz z Krzysiem robią laski w Warszawie, więc nie dziwota.
Łysa głowa, mały wacek, to nasz prezes - Bednarz Jacek
3120c
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3120c
Znajdź inne posty napisane przez 3120c