Wyświetl pojedynczy post
3120c
Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 22.03.2015, 17:00
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
na weszło wyśmiali frekwencje na derbach, stwierdzili że 23tysiące nie rzuciło na kolana
Wiadomo od dawna, że weszło wraz z Krzysiem robią laski w Warszawie, więc nie dziwota.
Łysa głowa, mały wacek, to nasz prezes - Bednarz Jacek
Odpowiedz cytując