Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 22.03.2015, 15:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
powiem tak

CIOTY

powinno byc 5-1 i dziękuje.
Ciekawe co widział w tym spotkaniu kolega TS&ZKS. Barrientos wciągnał lige co ?
Napewno nie widziałem ciot, nie licząc frajerów z gorszej strony Krakowa. No, ale każdy wspiera SWÓJ klub po swojemu. Jedni gratulują wygranej, inni wyzywają od ciot.

Wciągnął ją tak samo jak twój idol Stępiński. I pewnie Cię zasmuce, ale nadal wolę oglądać jego niż Stępińskiego
Odpowiedz cytując