szprotson napisał(a):

powiem tak
CIOTY
powinno byc 5-1 i dziękuje.
Ciekawe co widział w tym spotkaniu kolega TS&ZKS. Barrientos wciągnał lige co ?
|
Napewno nie widziałem ciot, nie licząc frajerów z gorszej strony Krakowa. No, ale każdy wspiera SWÓJ klub po swojemu. Jedni gratulują wygranej, inni wyzywają od ciot.
Wciągnął ją tak samo jak twój idol Stępiński. I pewnie Cię zasmuce, ale nadal wolę oglądać jego niż Stępińskiego