Gwiaździsty napisał(a):

|
Na Legii zagłuszają tylko przyjednych długim i głośnym komunikatem ze szczekaczek skierowanych w ich stronę. Jak Legia bluzga komunikat nie jest włączany, Hadaj też ma mordę na kłódkę zamkniętą. Z kolei w Krakowie na meczu z Legią spiker zagłuszał nasze bluzgi a podczas bluzgów Legii siedział cicho.
|
Naprawde?
A nie wpadłeś na pomysł, że informacja jest puszczana na tym sektorze na którym są bluzgi?
Bo z tego co wiem i co słyszałem na Żylecie też jest ten komunikat puszczany.