Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 22.03.2015, 14:47
sportnh napisał(a):Wyświetl post
a rzuciło ?
Zestawiając to ze srednią na meczach Wisły w tym sezonie (ok.12.000) to jednak 23.5 tysiąca jest wynikiem b.dobrym. Mecz z Legią,do jakiego się zapewne redaktorzy weszlo odnoszą, był meczem pomiedzy MP i liderem, a wiceliderem, a nie jak ten z wczoraj pomiedzy drużynami 6. z 14.
Ciekawa tabela:
http://zawisza1946.pl/tabela_frekwencji_odczyt_70.php
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 22.03.2015 o godz. 14:54.
Odpowiedz cytując