sportnh napisał(a):

Zestawiając to ze srednią na meczach Wisły w tym sezonie (ok.12.000) to jednak 23.5 tysiąca jest wynikiem b.dobrym. Mecz z Legią,do jakiego się zapewne redaktorzy weszlo odnoszą, był meczem pomiedzy MP i liderem, a wiceliderem, a nie jak ten z wczoraj pomiedzy drużynami 6. z 14.
Ciekawa tabela:
http://zawisza1946.pl/tabela_frekwencji_odczyt_70.php