brylant17 napisał(a):

Powiedz,że żartujesz Misiek ratował nam tyłek a Buchalik jest przeciętnym bramkarzem
|
Jak sam widzisz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Wg. mnie Buchal to jest o wiele solidniejsza wersja Milana Jovanica.
A Miskiewicza? Dajmy mu pobronić więcej, raz Nas ratował a raz dawał dupy (vide Lubin). Nogami niestety nie potrafi grac, a jest to przydatne w naszej taktyce uwzględniającej podania wsteczne do golkipera.
Ale gdybym musiał dokonać wyboru...wybrał bym trenera bramkarzy Kurdziela.
4-1,5-1 taki wynik by mnie zadowolił i na taki wynik zasłużyliśmy.
No i nie zapomijanmy o wg. mnie najlepszej akcji Wisły w tym sezonie. Bramka nie zaczęłą się od podania Burligi, tylko zauważcie że zaczęła się od zamknięcią Nas pod swoim narożnikiem. Tam Jovic z ?Dudką 3 razy przeklepali, wyszli z pod pressingu, zagrali na srodek i dopiero była zmiana cięzaru gry na lewą stronę gdzie grasował Bury!