Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
MWK
Member
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?
Offline
#
9328
22.03.2015, 12:08
W romantycznym świecie heeee. Nie mamy o czym gadać, bo dla Ciebie Wisła to pewnie jeden mecz w tygodniu i nic więcej. Ale takich kibiców oczywiście teź nam trzeba.
MWK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MWK
Znajdź inne posty napisane przez MWK