Wyświetl pojedynczy post
MWK
Member
 
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9328
Stary 22.03.2015, 12:08
W romantycznym świecie heeee. Nie mamy o czym gadać, bo dla Ciebie Wisła to pewnie jeden mecz w tygodniu i nic więcej. Ale takich kibiców oczywiście teź nam trzeba.
Odpowiedz cytując