AgresywnyChomik napisał(a):

Co wy macie z tym Miskiewiczem... chlop byl bardzo przecietny.
Buchalik jest o wiele solidniejszym bramkarzem.
Oczywiscie nie zmienia to faktu ze zaden z nich nie jest odpowiedzia na lata w naszej bramce.
|

Powiedz,że żartujesz Misiek ratował nam tyłek a Buchalik jest przeciętnym bramkarzem