Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9326
Stary 22.03.2015, 11:33
MWK napisał(a):Wyświetl post
...
Chlopie w jakim swiecie zyjesz?

Pomijajac juz fakt bredzenia romantycznych farmazonow, jezeli sprawa szkolenia kwiczala w klubie od poczatku Cupiala to teraz w momencie gdy finansowo nie jest najlepiej dlaczego maja byc dofinansowane projekty ktore przez lata byly traktowane po macoszemu ?

Co wiecej od poczatku Gaszynski pokazuje ze on (vel Cupial rzadzi w tym klubie) nie SKWK, nie Wawro, za co przy kazdej mozliwej okazji strony przeciwne uzywaja mediow aby pokazac jaki ten Gaszynski jest be, plus puszczaja spekulacje ze jest do zwolnienia.

Przynajmniej prezes ma jasnoc z kim mozna sie ukladac a na kogo uwazac.

P.S. Zeby tylko wystarczylo Gaszynskiemu poparcia i bedzie git.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując