Temat
:
WIELKIE DERBY KRAKOWA, 21 marca, godz. 18:00!
Wyświetl pojedynczy post
topamers
Member
Od: 06.2013
Offline
#
164
22.03.2015, 11:01
Ludzie to strzał
Jakie dośrodkowanie
Tam to wina obrońców była
Burliga nie pilnował swojej strony, a Rysiu nie wiedział w którą stronę iść
topamers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do topamers
Znajdź inne posty napisane przez topamers