Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.03.2015, 10:59
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem powtórkę straconej przez nas bramki kilka razy i dla mnie to ewidentnie złe zagranie Buchalika. Rozumiem, gdyby dośrodkowaną piłkę zbił do boku i po tym padła bramka, ale on wyszedł do dośrodkowania i zbił piłkę wprost przed siebie.

http://ekstraklasa.tv/bramki/wisla-c...bledzie/7bmdpy
Tak samo mozna sie doczepic bodajze do Stilicia, ktory wczesniej miał akcje i wystarczyło podac to sie kiwał, stracił pilke przez co poszła kontra i padła bramka.
Odpowiedz cytując