Paweł napisał(a):

Oglądałem powtórkę straconej przez nas bramki kilka razy i dla mnie to ewidentnie złe zagranie Buchalika. Rozumiem, gdyby dośrodkowaną piłkę zbił do boku i po tym padła bramka, ale on wyszedł do dośrodkowania i zbił piłkę wprost przed siebie.
http://ekstraklasa.tv/bramki/wisla-c...bledzie/7bmdpy
|
Tak samo mozna sie doczepic bodajze do Stilicia, ktory wczesniej miał akcje i wystarczyło podac to sie kiwał, stracił pilke przez co poszła kontra i padła bramka.