Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 22.03.2015, 10:55
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem powtórkę straconej przez nas bramki kilka razy i dla mnie to ewidentnie złe zagranie Buchalika. Rozumiem, gdyby dośrodkowaną piłkę zbił do boku i po tym padła bramka, ale on wyszedł do dośrodkowania i zbił piłkę wprost przed siebie.

http://ekstraklasa.tv/bramki/wisla-c...bledzie/7bmdpy
jakiego kurde dośrodkowania? normalnie odbił piłkę z 6 metrów, przyczepianie się
Odpowiedz cytując