Wit.Ek. napisał(a):

Ludzie. Szok. Nie ma nikogo po bilety. Kasy czekają puste na kibiców z biletami...
2400 biletów czeka. Kilka kas gdzie znudzeni kasjerzy czekają na "wiernych" kibiców
|
A byli Twoi koledzy, co to zaczęli chodzić na mecze od bojkotu?