Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11534
Stary 22.03.2015, 10:38
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Ludzie. Szok. Nie ma nikogo po bilety. Kasy czekają puste na kibiców z biletami...

2400 biletów czeka. Kilka kas gdzie znudzeni kasjerzy czekają na "wiernych" kibiców
A byli Twoi koledzy, co to zaczęli chodzić na mecze od bojkotu?
Odpowiedz cytując