Temat
:
WIELKIE DERBY KRAKOWA, 21 marca, godz. 18:00!
Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
11
22.03.2015, 09:54
fansorina
napisał(a):
Zwycięstwo i to się liczy a to gadanie że zagraliśmy słabo to nie wiem skąd, tamta drużyna nie istniała.Oczywiście zabrakło szczęścia żeby ich rozwalić z 3,4:0 ale .... z tym
Uryga myśl na boisku a nie dajesz żydkowi przebiec 40 metrów i go faulujesz.
Barrientos głowa do góry, w następnych meczach musi być lepiej!
ŁG10 dzięki za super asystę w tym spotkaniu w twoim prawdopodobnie ostatnim meczu dla Nas
.
Brawa dla GŁOWACKIEGO za połamanie tym "dziewczynom" kości.
O co chodzi z tym ostatnim meczem?
siemstein
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siemstein
Znajdź inne posty napisane przez siemstein