Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.03.2015, 09:54
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Zwycięstwo i to się liczy a to gadanie że zagraliśmy słabo to nie wiem skąd, tamta drużyna nie istniała.Oczywiście zabrakło szczęścia żeby ich rozwalić z 3,4:0 ale .... z tym

Uryga myśl na boisku a nie dajesz żydkowi przebiec 40 metrów i go faulujesz.
Barrientos głowa do góry, w następnych meczach musi być lepiej!
ŁG10 dzięki za super asystę w tym spotkaniu w twoim prawdopodobnie ostatnim meczu dla Nas.
Brawa dla GŁOWACKIEGO za połamanie tym "dziewczynom" kości.
O co chodzi z tym ostatnim meczem?
Odpowiedz cytując