Wyświetl pojedynczy post
MWK
Member
 
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9325
Stary 22.03.2015, 01:39
Wydaje się, że takie proste sprawy, a pisze się, że negocjujemy.. To jest jedna Wiślacka rodzina, tu się nie ma o co szarpać, a tym bardziej o parę groszy. Przecież p. Wawro i p. Szymański nie walczą o pieniądze dla siebie. Wiesz jak potrafili zniwelować dług TS? Monitorujesz to co się dzieje w Akademii To jest naprawdę dobrze wykonywana robota. Z dzieciakami z Wiślackim sercem. To się kiedyś odpłaci, może niekoniecznie piłkarsko, ale mentalnie. Radość dzieciaków na ślubowaniu, na spotkaniu z piłkarzami. Rodzicom nie jedna łezka popłyneła
Ostatnio edytowane przez MWK : 22.03.2015 o godz. 01:41.
Odpowiedz cytując