Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11528
Stary 21.03.2015, 23:48
lipa, lipa, lipa .....jednak NC+ wygralo ze stadionem ...troche to przykre ...... i proponuje nastepnym razem dac 5 tys tym parchatym sk....om , ot tam - kasa sie liczy
Odpowiedz cytując