Dokladnie
dlaczegoz ten bufor ma byc ma 2 sektory
jestesmy u siebie w domu,nasi kibice powinni miec jak najlepsza widocznosc dlatego powinni wpuszczac na mecze zwykle na G3 ,a jak dzis tylko z g3 zrobic bufor a g1,g2 powinny byc wolne
byly derby gdzie zydow upchali na g5 a g4 bylo buforem.
P.S DObra zelazko sie grzeje,czerwona koszulka idzie sie prasowac i do wyjscia
do zobaczenia na sektorze ,konkretnie to C2
