Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11523
Stary 21.03.2015, 15:49
Dokladnie

dlaczegoz ten bufor ma byc ma 2 sektory

jestesmy u siebie w domu,nasi kibice powinni miec jak najlepsza widocznosc dlatego powinni wpuszczac na mecze zwykle na G3 ,a jak dzis tylko z g3 zrobic bufor a g1,g2 powinny byc wolne

byly derby gdzie zydow upchali na g5 a g4 bylo buforem.


P.S DObra zelazko sie grzeje,czerwona koszulka idzie sie prasowac i do wyjscia

do zobaczenia na sektorze ,konkretnie to C2
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując