wiślak 86 napisał(a):

|
To powiem szczerze nei wiedziałem że G2 zrobili buforem bo nigdy tak jeszcze nie było i sądzę że nie ze względu bezpieczeństwa tylko właśnie po to żeby sprzedać te droższe bilety. Szkoda...
|
rok temu łysy wymiślił bufor na G2 a na G1 sprzedał tylko karnety, nawet biletów nie sprzedawał, więc i tak jest lepiej