Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11522
Stary 21.03.2015, 15:33
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
To powiem szczerze nei wiedziałem że G2 zrobili buforem bo nigdy tak jeszcze nie było i sądzę że nie ze względu bezpieczeństwa tylko właśnie po to żeby sprzedać te droższe bilety. Szkoda...
rok temu łysy wymiślił bufor na G2 a na G1 sprzedał tylko karnety, nawet biletów nie sprzedawał, więc i tak jest lepiej
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując