|
Od dłuższego czasu tylko g1 jest otwierane. Jakby lepiej szły bilety to buforem standardowo byłoby tylko G3.(tak było zresztą rok temu na Derbach i na Legii itp itd).
Generalnie jak już otwierają jeden podsektor to powinno to być zawsze g3(chyba,że jest taki mecz,ze to musi byc bufor). Lepszy widok przynajmniej...a nie,że przyjezdza garstka Pogoni,a ludzi wpychają na g1
Ostatnio edytowane przez Babba : 21.03.2015 o godz. 15:08.
|