Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11521
Stary 21.03.2015, 15:06
Od dłuższego czasu tylko g1 jest otwierane. Jakby lepiej szły bilety to buforem standardowo byłoby tylko G3.(tak było zresztą rok temu na Derbach i na Legii itp itd).
Generalnie jak już otwierają jeden podsektor to powinno to być zawsze g3(chyba,że jest taki mecz,ze to musi byc bufor). Lepszy widok przynajmniej...a nie,że przyjezdza garstka Pogoni,a ludzi wpychają na g1
Ostatnio edytowane przez Babba : 21.03.2015 o godz. 15:08.
Odpowiedz cytując