|
Teraz będziemy sponsorować dzieci kibiców cracovii i i pewnie samych kobiców ich. Bo kilka roczników zostało przeniesone z drugiej stroni błon a pozbawiamy mozliwosc godnego trenowania młodych Wiślaków i to wszystko w imie jakis groszy jak na ten klub.
|