Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9319
Stary 21.03.2015, 12:09
Teraz będziemy sponsorować dzieci kibiców cracovii i i pewnie samych kobiców ich. Bo kilka roczników zostało przeniesone z drugiej stroni błon a pozbawiamy mozliwosc godnego trenowania młodych Wiślaków i to wszystko w imie jakis groszy jak na ten klub.
Odpowiedz cytując