licoo napisał(a):

|
Centrum Handlowe Plaza, w dawnym Fantasy Park, tam puszczają mecze i można na spokojnie ogladać.
|
piotek napisał(a):

|
Względnie Bar pod Gąską, ale to już okolice Ronda Czyżyńskiego.
|
Bardzo dziękuje.
Tylko z Fantasy jest chyba problem...
http://www.fantasypark.pl/korporacyjna
Ok juz wiem,ze teraz jset tam: Pink Bowling & Club