Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4719
Stary 21.03.2015, 07:40
licoo napisał(a):Wyświetl post
Centrum Handlowe Plaza, w dawnym Fantasy Park, tam puszczają mecze i można na spokojnie ogladać.
piotek napisał(a):Wyświetl post
Względnie Bar pod Gąską, ale to już okolice Ronda Czyżyńskiego.

Bardzo dziękuje.

Tylko z Fantasy jest chyba problem...
http://www.fantasypark.pl/korporacyjna

Ok juz wiem,ze teraz jset tam: Pink Bowling & Club
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 21.03.2015 o godz. 08:29.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując