Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9315
Stary 20.03.2015, 21:26
Bo będą płacić jakiejś AP21, zamiast dodać tą kasę TS. AP21 nie bedzie pracowała za darmo.
Jak już się wydaje, że gorzej być nie może, to okazuje się jednak może.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 20.03.2015 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując