R33 napisał(a):

|
G3 na pewno nie będzie otwarte, G2 raczej też nie (a na pewno nie w całości). Te H11, H21 mogą chyba jeszcze otworzyć. F11 i F12 chyba też nie otwarte (no chyba, że nie można kupić przez internet bo dawno tak było). Smutne, że klub praktycznie nie zrobił nic jeśli chodzi o promocję meczu (raptem 1 filmik), nawet (tak jak wcześniej pisałem) nie było ,,głupich" newsów o ilości sprzedanych biletów i wyprzedanych sektorów na oficjalnej, a to zawsze nakręca.
|
Bez przesady. Liczba newsów o derbach była spora. Kto chciał wiedzieć o derbach wiedział..