Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9314
Stary 20.03.2015, 21:17
Nie rozumiem w sumie o co ta cała dyskusja.

Wawro- chciał wynegocjować lepsze warunki dla TS Wisły (to mu się chwali) niż dostali za prezesury Bednarza, ale Wisła SA nie miała na nie kasy. Poleciał za to do mediów (co mu się gani) i podał szczegóły negocjacji co potwierdza post użytkownika Dzimi (z dnia 18.03, Gaszyński swoje oświadczenie wydał 19.03):

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=9335

Gaszyński- negocjował takie warunki, na jakie sytuacja finansowa klubu mu pozwalała i Cupiał. Stosunek Wisły SA do szkolenia młodzieży to stosunek Cupiała, który na szkolenie młodzieży ma wyjebane. Wawro grał do końca terminu składania wniosku licencyjnego i nie uzyskał polepszonych warunków, więc podpisał umowę z AP 21 by tylko uzyskać licencję dla klubu.

Powtórzę- skoro Wisła SA i TS Wisła dalej ma taką samą umowę (oświadczenie Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków) a na dodatek AP 21 to o co się sadzicie do Gaszyńskiego?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując