Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9313
Stary 20.03.2015, 21:11
palikot napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz powtarzam to jest marnotrawienie pieniędzy...
Klubu nie stać najwyraźniej na przekazanie 200 tys czy nawet 100 tys w gotówce dla AP, żeby mogła ona sobie tym rozdysponować według własnego uznania, nie mają fizycznie takiej kasy dlatego dają loże VIP + reklamy oraz sprzęt od sponsora. Lepszy rydz niż nic.
Odpowiedz cytując