palikot napisał(a):

|
Jeszcze raz powtarzam to jest marnotrawienie pieniędzy...
|
Klubu nie stać najwyraźniej na przekazanie 200 tys czy nawet 100 tys w gotówce dla AP, żeby mogła ona sobie tym rozdysponować według własnego uznania, nie mają fizycznie takiej kasy dlatego dają loże VIP + reklamy oraz sprzęt od sponsora. Lepszy rydz niż nic.