cash_X napisał(a):

|
P.S. Nie narzekajcie już tak na Gaszyńskiego, bo w finansach jest już trochę lepiej niż było, przynajmniej zawodnicy już są praktycznie na swoim. Uprzedzając pytania, wiem to od osoby bezpośrednio tym dotkniętej, nazwiska nie podam.
|
Wpis rodem z wislaportal

Tam często w komentarzach pojawia się stwierdzenie: Wiem od osoby z klubu, ale nie powiem od kogo.
Od razu rozwiewam wątpliwości:nie twierdze, że nie masz takiej możliwości, ale niestety wielu pisze o "informacjach z pierwszej ręki" więc nie są one zbyt wiarygodne. Ale oby tak było