Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9310
Stary 20.03.2015, 21:01
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
A o co?
o to, ze jak czytasz, że kłócą się o złotówkę w kwocie netto/brutto. Rozumiesz klub ma problem dać 8 gorszy od biletu więcej na rozwój młodych piłkarzy.
W....ia takie dziadowanie...

silver03 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie tak wygląda umowa z adidasem, że klub dostaje od nich sprzęt w ramach umowy sponsorskiej i klub skorzystał z tego, aby dać sprzęt młodym.
Jeszcze raz powtarzam to jest marnotrawienie pieniędzy...
Ostatnio edytowane przez palikot : 20.03.2015 o godz. 22:29.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując