!!IRIVER!! napisał(a):

A o co?
|
o to, ze jak czytasz, że kłócą się o złotówkę w kwocie netto/brutto. Rozumiesz klub ma problem dać 8 gorszy od biletu więcej na rozwój młodych piłkarzy.
W....ia takie dziadowanie...
silver03 napisał(a):

|
Pewnie tak wygląda umowa z adidasem, że klub dostaje od nich sprzęt w ramach umowy sponsorskiej i klub skorzystał z tego, aby dać sprzęt młodym.
|
Jeszcze raz powtarzam to jest marnotrawienie pieniędzy...