|
Nie zrzucajcie wszystkiego cały czas na Cupiała bo on nie o wszystkim wie. Wie to co ma wiedzieć.
Poza tym zaprzeczacie samym sobie.. bo jak wytłumaczyć inaczej utrzymywanie teraz DWÓCH Akademii? Przecież chodzi o to, żeby choćby jednej nie utrzymywać.
Z oświadczenia wynika tyle, że mimo przeciwności losów Akademię Wisły nie jest nic wstanie zniszczyć, mimo, że od dłuższego czasu podrzucane są jej kłody pod nogi (5 kafli na miesiąc od SA, żeby zapłacić za wodę mineralną itd)
Ostatnio edytowane przez element : 20.03.2015 o godz. 20:43.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|