Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4715
Stary 20.03.2015, 15:26
Czy moze ktos podrzucic,w jakim pubie blisko Tauron Areny można obejrzec spokojnie derby?
Przyjeżdżaja znajomi na Jump Night i ze stadionu to dotarliby pewnie na koncówkę.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 20.03.2015 o godz. 20:36.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując