"Tak czy inaczej w chwili obecnej nie wiesz nic a jesteś święcie przekonany kto, po co i dlaczego"
za długo żyję na tym świecie aby mieć jakiekolwiek wątpliwości
"Wszystko naginasz, nadinterpretujesz i wmawiasz ludziom nieprawdę po to żeby potwierdzać i mieć "dowody" na swoje wymysły."
co naginam czy nadinterpretuję ? podałem kilka dowodów ponieważ się dziwiłeś po co to ruskim było ?
zostańmy przy swoim , mam nadzieję że niedługo będą na stole niepodważalne dowody co do Smoleńska czy malezyjskiego samolotu
Jaroo1 tutaj masz odpowiedz http://wpolityce.pl/polityka/237960-bartosz-kownacki-skoro-marszalek-sikorski-wylacza-mikrofon-na-slowa-prezydent-komorowski-to-znaczy-ze-platforma-jest-przerazona-nasz-wywiad