Cytat:
"I co w tej wojnie ROSYJSKO-UKRAIŃSKIEJ daje zestrzelenie jakiegoś malezyjskiego samolotu z cywilami OBCOKRAJOWCAMI na pokładzie"
a co dał kursk ? dubrowka , bloki , jednak jesteś naiwny , w wykonaniu morderców ruskich to pokaz siły , nie ma tutaj znaczenia że to byli cywile , w teatrze na Dubrowce tez byli cywile , to samo wysadzenie bloków z cywilami , a Biesłan i niewinne dzieci ? jeszcze raz powtórzę, to pokaz siły i wzbudzenie strachu , taki sygnał "nie cofniemy się przed niczym " na koniec prośba, nie pisz już o przypadku bo to niedorzeczne
|
Oczywiście możesz mieć rację, możesz ale nie musisz jej mieć. Po pierwsze i najważniejsze, nie wiadomo czy to zrobiły ruski więc Twoje dalsze rozmyślanie o tej sprawie już na samym początku może być bezsensowne i bezpodstawne. Po drugie, jeśli udowodnią, że to ruski to dalej nie wiesz czy to był celowy pokaz siły czy błąd - no chyba, że dadzą takie dowody, z których wynika, że ruski byli świadomi co chcą strącić.
Tak czy inaczej w chwili obecnej nie wiesz nic a jesteś święcie przekonany kto, po co i dlaczego. Tak czy inaczej nie masz na dzień dzisiejszy podstaw aby twardo bronić swojej tezy więc się zastanów co piszesz i czy na miejscu jest jeszcze z Twojej strony wytykanie komuś, że się myli, że jest naiwny czy, że się w jakiegoś guru zapatrzył - ciekawe jest też skąd wiesz kto jest moim guru (pomijam, że nie ma takiej osoby w ogóle bo nie jestem ciotą, która bezgranicznie zaufa komukolwiek kogo zna tylko z przekazu medialnego, z jego pracy, w której skład wchodzi styl bycia przed kamerą). Wszystko naginasz, nadinterpretujesz i wmawiasz ludziom nieprawdę po to żeby potwierdzać i mieć "dowody" na swoje wymysły.
EDIT
http://telewizjarepublika.pl/posel-p...fon,18488.html
Cyrk pierwszej klasy, oni powinni jeździć po Polsce i występy dawać. Gościu z PiSu mówi o ważnych rzeczach. Na sali jakieś szemranie. Marszałek wyłącza gościowi mikrofon żeby go uciszyć. Gościu nadaje dalej, robi swoje, schodzi z mównicy po czym wszystko wraca do normalności i zdaje się, że wszyscy mają wyjebane na to co on mówił a ci co nie mają to się cieszą jak dzieci (zamiast być w....ionymi na Zdradka). Jak to są te elity, ci poważni ludzie, którzy mają kulturę, potrafią się zachować itp to ja nie wiem... Banda ćwoków i tyle.
Tam tylko, niektórzy z PiSu to są normalni ludzie ale nie wszyscy. Reszta to takie pajace, które się bawią w najważniejszym budynku w Polsce (najważniejszym pod tym względem, że tam się ustala prawo) jakby byli w kinie, teatrze czy cyrku.
Ciekawe w ogóle jak to jest, że taki cwelek jak Radek, który mówił o dożynaniu watach itp może być Marszałkiem Sejmu. Po pierwsze nie godzi się - wiadomo, że większość PiSowców .......i POwców i na odwrót ale robią w bardziej kulturalny i wyważony sposób (przynajmniej na wizji) żeby gościu, który wypowiada takie słowa pełnił taką funkcję. A po drugie Marszałek CHYBA powinien być teoretycznie bezstronny i trochę bardziej wyważony w wypowiedziach niż ten zdrajca.