aNouc napisał(a):

Powiedz to setkom dzieciaków i im rodziców z Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.. są oburzeni decyzją Gaszyńskiego.
To wyrok dla tych dzieci i ich rodziców. Ale Akademia Wisla nie przestanie istnieć, na szczęscie.. rodzice nie chcą szkolić swoich dzieci w jakimś AP21 tylko w TS Wisla Krakow!
Zrob chociaz 10% tego co Wawro i Szymanski dla Wisly to usiadziemy do rozmow. Na "ten.." to wskaz na kolege z kamienicy, do Wawro i Szymanskiego masz mowic per pan.
A Wawro moze udzielac glosu bo jest czlonkiem TS Wisla i walczy o Akademie i jej przyszlosc. Ty masz gowno do gadania bo o niczym nie wiesz.
|
Ale ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego, z czym ta decyzja moze się wiązać i jakie towarzyszą jej emocje.
Staram się jednak patrzyc na to w miare obiektywnie - a tak naprawdę mamy dwie sprzeczne wypowiedzi, które niczego nie przesądzają.
Wszystko rozbija się o pieniądze i ustalenie odpowiednich warunków dla obu stron. Czy ktoś tu uważa, że Gaszyński nie chciałby współpracować z Akademią Wisły? I że robi to specjalnie, bo np. nie lubi Wawro? To raczej mało prawdopodobne.
Każdy chce coś na tym interesie zarobić i pretensji do nikogo mieć o to nie można, ani do Gaszyńskiego ani do Wawro. No ale na razie się nie dogadali i tyle. Ale teksty, że Wawro może lecieć z tym wszystkim do prasy jest oderwane od realiów. Tak się po prostu nie robi w negocjacjach, ale jak widać, niektórzy nie mają o tym tutaj pojęcia. Wszyscy znamy sposoby działania Szymańskiego i Wawry i historie różnych oświadczeń itp. więc zaskoczonym być nie można, niestety.