63.5 Kg napisał(a):

Zaczynam Cie podziwiać....
Zadalem Ci proste pytanie a nie dostałem odpowiedzi...
Przestan siac lament i panike na forum a zajmij się tym co w tym momencie jest najważniejsze czyli jutrzejsze derby...
|
Dobra odpowiem Ci na to pytanie. Nie idę... bo nie mogę.