palikot napisał(a):

|
silver03 - przecież to śmieszne co Gaszyński opowiada. Pierydoli bajki o strategiach jak on nie wie czy jutro komornik nie zapuka. Komu on te brednie wciska?
|
Kibicom

Niektórzy się na to nabierają. Takie robienie dobrej miny do złej gry.