Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31599
Stary 20.03.2015, 13:14
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
O co w ogóle chodzi z tym samolotem? To był samolot normalny a nie jakiś wojskowy? Co więc za różnica czy zestrzelili go Ruscy czy Ukraińcy? Odbywa się tam wojna więc obydwa Państwa polują na wroga. Chyba oczywiste jest, że w tym przypadku doszło do ogromnego błędu i zestrzelenia nie tego samolotu co trzeba.
Przecież jak to zrobili Rosjanie to nieumyślnie.
Chyba, że chodzi Wam o to, że Ruski mówili, że w wojnie nie uczestniczą a tu by się okazało, że ich rosyjskie a nie separatystyczne pociski lądują w samolotach?
rozwaliłeś system , Ty tak na poważnie